Personalizowany obraz

Personalizowany obraz

Kategorie blogu

Kategorie blogu

Mapa Świata „Dark Pastel”, Tablica Korkowa

109,00 zł
Brutto

Mapa Świata na tablicy korkowej w kolorach pastelowych z kontrastowym, ciemniejszym tłem mórz i oceanów. Może pełnić rolę ozdobną oraz edukacyjną - dla Twojego dziecka, uczy zarówno geografii jak i angielskiego. Świetnie sprawdzi się powieszona nad biurkiem. Idealna także dla podróżników, którzy chcą upamiętnić swoje wyjazdy. Do mapy dołączone są pinezki w dwóch wariantach kolorystycznych - złotym oraz czarnym.

Rozmiar
Ilość
Dostępny produkt z innymi opcjami

redeem
Kupując ten produkt możesz zebrać nawet do 54 punktów lojalnościowych . Twój koszyk może zawierać 54 punktów.


Dla uczniów, podróżników lub po prostu dla ozdoby - Mapa Świata. Nasze mapy to produkty wysokiej jakości, drukowane na płótnie przy pomocy drukarki wielkoformatowej, oprawiane ręcznie na płycie korkowej. Tworzone od początku do końca w Polsce. 

Mapa Świata - Detale
Wyraźne nazwy obiektów geograficznych oraz granic politycznych sprawiają, że mapa jest bardzo czytelna. To istotna cecha, która znacznie ułatwia korzystanie z mapy, szczególnie w czasie nauki. Co ważne - druk wykonany jest techniką eco-solventową, którego zaletą jest wykorzystanie organicznych rozpuszczalników przyjaznych środowisku. Farby eco-solventowe nie wydzielają toksycznego zapachu i mogą bezpiecznie wisieć w każdym pomieszczeniu np. w pokoju dziecka.
Mapa Świata - Pinezki
Do mapy dołączamy 50 sztuk pinezek w kolorze złotym i/lub czarnym. Dzięki zastosowaniu płyty korkowej możesz swobodnie używać pinezek - do wieszania zdjęć, notatek lub po prostu zaznaczania ważnych punktów na mapie. Twoja mapa nabierze wyjątkowego charakteru.
Eco SolventZawieszkaPremium
MAP111DP
Gramatura płótna
240g
Krosno malarskie
MDF
Format
Poziomy
Zawieszka w zestawie
Tak
Pinezki w zestawie
50szt.

Może Ci się spodobać