Personalizowany obraz

Personalizowany obraz

Kategorie blogu

Kategorie blogu

Obraz „Słodki Borsuk”

39,00 zł
Brutto

Woodland to kraina uroczych zwierzątek. Seria fotoobrazów dedykowana wszystkim miłośnikom puchatych słodkości. Idealnie ozdobi pokój dziecka i stworzy niezwykły klimat. Wybierz jeden wzór lub skomponuj układ kilku obrazów. 

Dostępne są dwie wersje obrazu - z podpisem, lub bez (czyste, białe tło). 

Rozmiar
Rodzaj
Obraz z płytą

?

Obraz na płycie

Pomiędzy ramę a płótno dodajemy również cienką płytę, która umacnia obraz oraz sprawia, że płótno nigdy nie będzie falować - nawet po latach.

Ilość

redeem
Kupując ten produkt możesz zebrać nawet do 19 punktów lojalnościowych . Twój koszyk może zawierać 19 punktów.Fotoobrazy i obrazy Vibeart to wyjątkowa jakość w parze z dobrą ceną - nie musisz wybierać między jednym a drugim. Drukujemy na płótnie, przy użyciu drukarki wielkoformatowej. Każdy nasz produkt to nasze małe dzieło sztuki, wyprodukowane w Polsce. Jakie są nasze produkty? Przeczytaj poniżej. Druk ekologiczny - Druk wykonujemy techniką eco-solvent, którego zaletą jest wykorzystanie organicznych rozpuszczalników przyjaznych środowisku przy jednoczesnym zachowaniu żywych, wyrazistych kolorów. Farby eco-solventowe nie wydzielają toksycznego zapachu i mogą bezpiecznie wisieć w każdym pomieszczeniu np. w pokoju dziecka.

Wydruk na płótnie - Nasze płótno idealnie nadaje się do wydruku fotografii, nie tylko tej profesjonalnej, ale także amatorskiej z telefonu. Bardzo dobrze przyjmuje kolory, dlatego wydruk wszelakich grafik oraz skanów nie stanowi najmniejszego problemu. Płótno, dzięki swojej gramaturze oraz strukturze jest trwałe oraz sprężyste. 

Oprawione na ramieŚwietna alternatywa dla zwykłego wydruku zdjęć. Zamiast umieścić zdjęcie w albumie powieś je na ścianie. Grubość krosna malarskiego to ok. 2cm co daje ładny efekt 3d, ale bez zbytniej przesady. Obraz jak najbardziej można oprawić w specjalnie dedykowaną ramę*W zależności od preferencji obraz może być także naciągnięty dodatkowo na płytę. 

*Aktualnie nie sprzedajemy ram zewnętrznych 


  Gramatura płótna
240g
Krosno malarskie
MDF
Grubość obrazu
do 2cm
Format
Pionowy
Zawieszka w zestawie
Tak

Może Ci się spodobać